Düz Eğimli Pergola

Düz Eğimli Pergola

Düz Eğimli Pergola

Bahçe ve Teraslara Konfor Katarken Kaliteden Ödün Vermeyin!  Açılır kapanır özelliğe sahip tente sistemleri pergola sistemleri olarak bilinmektedir.

Pergola sistemleri, hava şartlarından olumsuz olarak etkilenmemek için yılın her döneminde ve her mevsimde kullanılmaktadır. Açılır kapanır özelliğe sahip olması bu konuda birçok avantajı da sağlamaktadır.

 

Düz Eğimli Pergole Tente Sistemleri 

Düz eğim pergole sistemleri raylı sistem üzerinde hareket etmektedir. Ahşap, çelik ve alüminyum yapılara uygulanabilir. Bu avantajlı özelliği sayesinde birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Eğimli bir yapıya sahip olması nedeniyle yağmur suyunun üst tarafta beklemesini de engeller. Oldukça geniş bir kullanım alanı bulunmaktadır. Düz eğimli pergola sistemleri, sert rüzgarlara karşı dayanıklıdır. Bunun dışında Dizayn şekli sayesinde  sahip olduğu özellikler ile güneş ışınları, yağmur ve kar gibi dış faktörlere karşı da oldukça dayanıklıdır. Bu sistemde yer alan su kanalları, yağmur ve kar gibi yağışlı havalarda biriken suyun dışarı akmasını sağlamaktadır. Düz eğimli pergola sistemlerinin dış etkilere karşı daha dayanıklı olması ve daha çok verim alınabilmesi için  alüminyum kısımlarının boyama işlemleri sırasında elektrostatik toz boya yöntemi kullanılmaktadır. Düz eğim pergola sistemlerinin imalatında yüksek kaliteli paslanmaz çelik kullanılmaktadır. Branda

 

Neden Düz Eğimli Pergola Tente Sistemlerini Tercih Etmeliyiz? 

Düz eğimli pergola, ateş yürütmeyen ve yanmayan özelliğe sahip malzemelerden imal edilmiştir. gövdesi ve bağlantı kısımları paslanmaz çelikten üretilmiştir.  Alüminyum kasaya sahip olması nedeni ile avantajlıdır. Açılıp kapanma özelliği de pergola sistemlerinin bir başka  avantajlı özelliğidir. Bir diğer husus da parlaklık durumu ayarlanabilen LED-TEC teknolojisinin olmasıdır. Bütün özelliklerin bir araya gelmesi uzun ömürlü bir kullanıma sahip pergola sistemini oluşturmaktadır.  Düz eğim pergola sistemleri yılın her döneminde mevsimlerin getirdiği kötü hava koşullarından korunmanızı sağlar. Düz eğim pergole tente sistemleri imalatı yapan firmamız, size en iyi koşullar altında hizmetlerine ulaştırmaktadır. İmalatını yaptığımız pergola sistemleri, en kaliteli malzemeler kullanarak yapılmakta olup uzun süre kullanım ömrüne sahiptir. Uygun fiyatlar ve makul ödeme seçenekleri ile sizlere sunmuş olduğumuz sistemlere siz de sahip olabilirsiniz. Firmamıza irtibat bilgilerimiz ve iş yeri adresimizden ulaşabilirsiniz.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir