Akıllı Tente Sistemleri

Akıllı Tente Sistemleri

Akıllı Tente Sistemleri

Fonksiyonel özellikleri ve estetik görüntüsüyle ön plana çıkan Akıllı Tente modeli, mafsallı tente sınıfının en gelişmiş ve en Modern sağlam Pergola Tente modelidir.

Uzun ömürlü led aydınlatmamız oldukça dekoratif ve şıktır. Uzaktan kumanda edilebilen ışık sistemi, istenirse Dimmer opsiyonu ekletilebilir. Işık yoğunluğunu ayarlamak size kalır.

Pergole Akıllı Tente, işletmenizin yada Bahçe, ev terasınızın açık alanlarını dört mevsim kullanabilme olanağı sağlar.
Tamamen uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen bu tenteler, aşırı şiddetli rüzgara bile dayanıklıdır.

Akıllı Pergola Tente, oldukça uzun ömürlüdür, Uzun çalışmalar sonucu üretilen mekanizma ile diğer markalara göre hiç arıza vermez.

Motorlu Tente

Uzaktan kumanda sistemi sayesinde çok rahat bir şekilde açılıp kapanan Motorlu tente, mevsimsel geçişlerin çok olduğu ülkemizde çok fazla tercih ediliyor.

Özellikle kış aylarında, yaz aylarının özlemeni giderecek bir kış bahçesi yaratmak istiyorsanız Pergola Tente seçeneği tam size göre.

Akıllı Tente Sistemleri Teknik Özellikleri

Smart Tente edilmesinin nedeni; tentenin güneşi ışıklarını maksimum derecede kesmesi ve tente altında kalan yaşam mahalini oldukça serin tutması olarak gösterilebilir. Kumaş kendiliğinden üç boyutlu bir desene sahip olması ve sıkı dokunuşlu oluşundan diğer kumaşlardan ayrılmaktadır.

Özellikle raylı tente imalarında kullanılan bir kumaştır. Çok fazla renk seçimi sunmaz, fakat uzun ömürlüdür. Güneş ve yağmur geçirmez, Koku yapmaz, yosunlanmaz. Elbette fiyat olarak diğer türlere göre oldukça pahalıdır.

  • Özel çekme 6063 ekstrüzyon aluminyum profil.
  • Elektrostatik toz fırın boya kaplama.
  • Black-out (10 Katmanlı) su geçirmez, alev yürütmez, dokulu membran.
  •  BECKER  Alman marka uzaktan kumandalı otomasyon sistemi.
  • Kendinden dereli ön kiriş profili.
  • Çelik tel örgülü trigger kayış sistemi.
  • Sızdırmazlık için özel olarak tasarlanmış fitil sistemi.
 • Galvanizli elektrostatik boya kaplamalı koruma çatısı.

Otomatik Tente

Otomatik tente sisteminde motor yardımı ile tente kumaşı ruloya sarılır. Çok fazla tercih edilen seçenekler arasındadır.

Motorlu Pergola Tente, sanayi yapılarının, eğitim kültür merkezleri, konut, otel, cafe restoranların Gölge ve Çadır Sistemlerine hizmet vermektedir.

Akıllı Tente Sistemleri, Dilerseniz pergola tentenizi radüslü üretebiliyoruz.Görünüme önem veriyorsanız bu tam size göre.

Smart Tente Fiyatları

Şık, konforlu ve ekonomik tente fiyatları, Prime Tente tarafından cazip seçeneklerle sunuluyor.

İstanbul’un en iyi ve en uygun tente fiyatları ile dekoratif ve kullanım konusunda diğer işlemlerin bir adım önüne geçmeniz mümkün.

 

Smart Tente Modelleri

İhtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda tente modeli belirlemek sizler için doğru tercih olacaktır. Bir çok tente modeli ile en iyi diyaznı oluşturma şansına sahipsiniz.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir