Askılı Pergola Tente

Askılı Pergola Tente

Askılı Pergola Tente

Askılı Pergola Tente, avantajlı bir kullanıma sahip tente modelleri  arasında yer almaktadır.

Mevcut işletmenizde tente modellerinden faydalanmak istediğinizde her zaman işletmenizin  konumu buna uygun olmayabilir. Kullanılacak olan direkler için işletmenizde uygun yer bulunmadığı zaman askılı tente modelleri imdadınıza yetişerek sorununuza çözüm sağlayacaktır. Bahçe ve teras gibi pek çok alanda işletmelerde askılı pergola sistemleri kullanımı mümkün olmaktadır. Askılı tente modellerinin en büyük özelliği açılıp kapana bilmesi olmaktadır.

Firmamız tarafından üretimi sağlanan askılı pergola sistemleri uzaktan kumanda ile kontrol edilmektedir. Mevcut işletmelerinize veya yaşam alanlarınıza uygun bir şekilde askılı pergole modelleri firmamız tarafından imal edilmektedir. Konusunda uzman personellerimiz yerinde ölçü alarak arzu ettiğiniz askılı tente modelinin projesini hazırlamaktadır. Hazırlanan projenin ardından ölçü alınan yere bu sefer montaj işlemi uygulanmaktadır. Tüm hizmetlerimiz uygun koşullar altında hazırlanarak sizlere en ekonomik seçenekler ile.

Askılı Pergola Tente Sistemleri

Askılı pergola sistemleri, tabandan bağlantı yapılması mümkün olmayan alanlarda kullanılmaktadır. Ayrıca taban bağlantısı uygun olsa bile görüş alanını engelleyen durumlarda da panoramik bir bakış açısına sahip olmak için yine askılı pergola sistemleri kullanılmaktadır. Bu sistemler taşıyıcı ray profil üzerinde özel olarak dizayn edilmiştir ve ankraj modülleri kullanılarak sabitlenmiştir. Bu sayede hem avantajlı bir kullanım imkanı yaratırken hem de estetik ve mimari yönden göze hoş gelen bir görünüme sahip olur. Galveniz zincirler vasıtasıyla ve su oluğu sistemi kullanılarak sorunsuz bir şekilde  tahliye işlemi gerçekleştirilerek, yağmur ve kar suyu birikmesi önlenmektedir.

Askılı Pergola Tente Firmamız

Askılı pergola imalatı yapan firmamız, faaliyet gösterdiği sektöre yön veren firmalar arasında yer alır. Firmamızın gerçekleştirdiği başarılı projeleri yakından görmek istiyorsanız; referanslarımızı incelemek sizlere bu konuda yardımcı olacaktır. Her geçen gün büyüyen firmamız, sürekli daha iyi çalışmalara imza atmak için ilk günkü heyecanıyla çalışmaya devam etmektedir. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız son teknolojiyi kullanarak en kaliteli malzemeler ile pergola sistemleri üretimi ve montajını gerçekleştirmektedir. branda

Firmamıza ulaşarak ürünler ve fiyat seçenekleri hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz bize web sitemizde yer alan iletişim numaralarımız üzerinden kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir