Pergola Tente Servisi

Pergola Tente Servisi

Pergola Tente Servisi

Firmamız satış dışında kurulum, montaj, Teknik servis  hizmeti de vermektedir.

Ayrıca kurulmuş olan yapıları yeni yerinize en uygun şekilde uyarlayarak montaj hizmetini de sunmaktayız.

Tamirat
Firmamızdan almış olduğunuz ürünlerimiz 1 yıl süresince kullanım hataları hariç garantilidir.

Garanti süresi dolduktan sonra arızalanan ürünlerin bakım ve tamiratı teknik elemanımız doğrultusunda servis ücreti karşılığında yapılmaktadır.

Pergola Tente , firmamızdan almamış olduğunuz ürünlerin tamirat ve bakımlarının yapılmasında da sizlere yardımcı oluyor.

Türkiye Geneline ve istanbulun bütün bölgelerinde Tente tamiri ihtiyaçlarınız için aynı gün içerisinde oldukça hızlı ve profesyonel bir keşif çalışması yapılarak arıza tespiti ve en uygun çözüm bulunur.

Pergola Montaj ve Tamirat

Açılır kapanır tente ürünlerinde özellikle Mafsallı Tente, Kasetli Tente, Körüklü (Dekoratif) Tente, Win Tent ve Zip Perde ürünlerinin tamir, bakım ve onarım hizmetleri için firmamız ile irtibata geçerek en hızlı çözüme ulaşarak destek alabilirsiniz.

Geniş ürün çeşitliliğimiz ve yaygın servis ağımız ile Türkiye bölgesinde tente ürünlerinde ki her türlü değişim, bakım, onarım işlerinizi başarıyla çözüme ulaştırıyoruz.

Türkiye’nin 81 iline yayılmış servis ağımız ve her biri alanında tecrübeli kadromuzla Otomatik ve Manuel tente ürünlerinin tamir hizmetini sunarak satış sonrası destek hizmeti sunuyoruz.

Garanti süresi dolmuş veya yetkili servisine ulaşamadığınız tentelerinizin bakım ve onarım işlemleri için doğru adrestesiniz.

Tente Tamiri Yedek Parça ve Onarım Garantili

Tente tamir işlemleriniz çok kısa bir zamanlama ile pratik ve dikkatli şekilde sonuçlanır.

Alanında profesyonel olan personellerimiz sahada aktif olarak 7/24 saat siz değerli müşterilerimize hizmette bulunmaktayız. Gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçebilir aklınızdaki soruları gidermek için daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tüm kurum ve kuruluşlardan eğitim alarak elde ettiğimiz yetki belgeleri ile sektörde tente kurulum tamircisi olarak biliniriz.

  • Otomatik Tente Tamircisi
  • Otomatik tente motor tamiri
  • Çevirme mekanizması tamiri
  • Kol açılma arızası tamiri
  • Katlanmayan tente sisteminin tamir edilmesi
  • Yırtık kumaş tamiri ve yenilenmesi
  • Kırık tente parça tamiri ve değişimi

Pergola Tente Servisi Bakım Montajı

Tente Kumaşı değişimi ve tente satışı uzman firma Otomatik Tente Sistemleri tüm istanbul  ilçe semt ve mahallerinde mobil hızlı servisleri ile Hizmet vermektedir.

Ürünlerimiz Avrupa ithal blackout ve Akrilik kumaş olarak üretilmektedir. Avrupa Kumaşlı ürünlerimiz hem üretici firma hemde tarafımızdan garantilidir.

Dilediğiniz renk ve modelde tente sistemlerini tasarlıyor ve üretiyoruz.

Aklınızda bir mimari çalışma mı var ?

Firmamız bünyesinde bulunan mimarlarımız ile değerlendiriyor ve imalatını yapıyoruz.

Üsküdar ilçemizde genellikle cafe ve restoranların kullanmış olduğu bu sistemler artık evlerde de kullanılmaya başladı. Otomatik kumandalı ışıklı tente sistemleri çatı katlarının vazgeçilmezi oldu. Bir kumanda ile tek tuşla tente sistemini açıp kapatabilme ışıklı sistemi sayesinde hem estetik hem kolaylaştırıcı bir çözüm sunuyoruz.

Tente Tamircisi olarak başta tüm İstanbul ve çevre ilçe ve semtlerinde servis hizmeti vermekteyiz.

Tente Modelleri Firmamız oldukça geniş ürün gamına sahiptir.Ürünlerimizde kullanmış olduğumuz kumaşlar Avrupa ve yerli kumaş olarak adlandırdığımız Kumaşlardan ibarettir.


Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 yorum “Pergola Tente Servisi